• Dzień Dziecka klasy 2b

  Początek czerwca to dla dzieci same przyjemności. Już 1 czerwca zaczęło się bardzo słodko, przecież to Dzień Dziecka. Klasa 2b wraz ze swoją panią – M. Piędel uczciła to święto lodami. Jest to coś, co lubi każdy.
  [Więcej…]

 • Wycieczka klasy 2b – Zwierzęta, rośliny pól i lasów

  Klasa 2b w maju realizowała cykl zajęć dydaktycznych dotyczących roślin i zwierząt łąk, i lasów. Wychowawczyni pani Monika Piędel zapoznała dzieci z wyglądem roślin i zwierząt pól, i lasów. Przekazała także wiele ciekawostek dotyczących warunków życia omawianych roślin i zwierząt.
  [Więcej…]

 • „Nie pal przy mnie, proszę” – realizacja ogólnopolskiego programu profilaktycznego przez klasę 2b

  Klasa 2b w roku szkolnym 2020/21 realizowała pod kierunkiem wychowawcy: mgr Moniki Piędel ogólnopolski program profilaktyczny „Nie pal przy mnie, proszę”.
  [Więcej…]

 • „Powrót Alicji do Krainy Czarów”

  15 czerwca uczniowie z klas 1-3 oraz przedszkolaki z grup A i B mieli możliwość obejrzenia na żywo w NCK Sokół w Nisku musicalu w reżyserii p. Doroty Nieradki pt. „Powrót Alicji do Krainy Czarów”. Występ młodych artystów: aktorów, wokalistów i tancerzy spotkał się z wielkim uznaniem widzów.
  [Więcej…]

 • Szkolna SÓWKA MĄDRA GŁÓWKA

  W dniu 2.06. 2021r. odbył się XXI Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas drugich i trzecich edukacji wczesnoszkolnej PSP nr 5 w Nisku. Wzięło w nim udział 12 uczniów. Zadania konkursowe opracował zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w składzie: Anna Kwolek, Anna Pracoń, Elżbieta Waniewska, Grażyna Wcisło. Testy opracowano na dwóch poziomach: klasa druga oraz klasa trzecia.
  [Więcej…]

 • Nasze Nisko

  Najpierw, w klasie dużo rozmawialiśmy o mieście, w którym mieszkamy. To nasza mała Ojczyzna! Znamy herb Niska, odnaleźliśmy miasto na mapie Polski, poznaliśmy jego historię.
  [Więcej…]

 • Klasa 1B na saneczkach.

  Miesiąc luty, w tym roku, był bardzo śnieżny. Śnieg padał i padał, w dzień i w nocy. Jeszcze prószyło, kiedy całą klasą pomaszerowaliśmy do parku. Każdy ciągnął za sobą swoje saneczki.
  [Więcej…]

 • Bale przebierańców w klasach 3

  Karnawał to czas zabaw i balów. Kolorowe stroje i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego, niestety podczas pandemii każda klasa tylko w swoim gronie.
  [Więcej…]

 • Bal karnawałowy w 1 B

  2 lutego 2021r. – nasza klasa zamieniła się w piękną salę balową. Urządziliśmy klasowy bal karnawałowy. Obowiązkowe przebranie! Za kogo? Pomysłów było dużo, a pomogła mama, babcia, trochę tato.
  [Więcej…]

 • Szkolny Konkurs plastyczny dla klas 1-3 w ramach realizacji programu ,,Twoje dane-Twoja sprawa”

  Laureaci konkursu
  I miejsce – Maja Kotuła kl 3 b
  Maksymilian Dul kl 1 a,
  II miejsce – Benita Sikora kl 2 a
  Jakub Nicałek kl 3 a,
  III miejsce – Aleksandra Szczębara kl 3 b,
  Gabriel Cieplechowicz kl 2 b
  Kamila Cholewińska kl 3 b
  [Więcej…]