• Bal karnawałowy dla klas 0-III

Dnia 5 lutego 2019 r. w szkole odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci zachwyciły zebranych swoimi pięknymi strojami. Były księżniczki, królewny, kotki, pieski, postaci z bajek, kowboje, policjanci, smoki itp. Rozpoznać dzieci było trudno.

• Pierwszy szkolny bal przedszkolaków

5 lutego 2019r. odbyła się w naszej szkole Zabawa Karnawałowa dla uczniów klas 0-3. Dla dzieci z oddziału przedszkolnego 0b to był pierwszy, wielki, szkolny bal!

• Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

31 stycznia 2019r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły – przedszkolaki z grupy B – zaprosiły swoją babcię i dziadka na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Goście przybyli bardzo licznie, a dzieci wystąpiły z przedstawieniem pt. „Przedszkolaki u Pana Jezuska”.

• ,,Królewna Śnieżka” w wykonaniu klas pierwszych

25 stycznia dzieci klas pierwszych zaprezentowali społeczności uczniowskiej przedstawienie teatralne pt. ,,Królewna Śnieżka” przygotowane pod czujnym okiem wychowawców: p. Zofii Krygier oraz p. Ewy Piotrowskiej.

• Dzień Babci i Dziadka w klasach pierwszych

Dzień Babci i Dziadka to szczególny dzień, w którym wnuczki i wnukowie wyrażają wdzięczność swoim Babciom i Dziadkom za trud, poświęcenie, miłość i pomoc w ich wychowaniu.
    Z okazji tego pięknego święta na ręce wszystkich polskich babć i dziadków w imieniu społeczności naszej szkoły składamy wiązankę najpiękniejszych życzeń; nieprzemijającego zdrowia i pogody ducha, realizacji wszystkich pragnień i marzeń i stu lat w otoczeniu kochających dzieci wnuków i prawnuków.

• Wigilia w klasie 1a

• Międzyklasowy Konkurs Plastyczny na ,,Kartkę Bożonarodzeniową”

W naszej szkole został zorganizowany Międzyklasowy Konkurs Plastyczny na ,,Kartkę Bożonarodzeniową”. Organizatorem był ksiądz Waldemar Bieńko. Celem konkursu było popularyzowanie i pogłębienie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej, a także umożliwienie uczniom zaprezentowania swojego talentu.

• Wizyta Św.Mikołaja w oddziale przedszkolnym Ob.

6 grudnia czekaliśmy na niego cały przedszkolny dzień. Odwiedzał różne klasy, sale, wędrował po szkolnych korytarzach. Wreszcie dotarł do najmłodszych uczniów naszej szkoły – przedszkolaków z grupy 0b.

• Mikołajki w klasie 3B

6 grudnia to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. W tym dniu małe i duże dzieci czekają na przyjście Mikołaja. Mikołajki kojarzą się z radosną atmosferą oraz prezentami. W sposób szczególny na wizytę św. Mikołaja czekają zwłaszcza najmłodsi. W dniu dzisiejszym długo oczekiwany gość odwiedził dzieci z klasy 3b.

• Wycieczka klasy 3b do: Fabryki Bombek w Nowej Dębie, Fabryki Czekolady w Rzeszowie oraz Papugarni

W dniu 4 grudnia 2018 roku uczniowie klasy 3b wraz z wychowawcą: mgr Moniką Piędel udali się na autokarową wycieczkę do Fabryki Bombek w Nowej Dębie.