• Laboratoria przyszłości w 3B.

Uczniowie klasy 3B bardzo lubią pracować plastycznie, tworzyć z różnorodnych materiałów to co podpowiada wyobraźnia. Ale długopisy 3D były na zajęciach nie lada atrakcją!

• Wigilia w klasie 1c

22 grudnia 2022 roku odbyła się w klasie 1c „mała” klasowa Wigilia. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, tego dnia dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jemy świąteczne potrawy.

• Laboratoria Przyszłości – lekcje w klasie 1c

„Laboratoria Przyszłości” to program skierowany do szkół podstawowych, którego celem jest kształtowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

Klasa 1c skorzystała z pomocy dydaktycznych, dzięki którym uczniowie  mogli rozwijać kreatywne myślenie, nabyli umiejętność obsługi nowoczesnych narzędzi technologicznych.

• Mikołajki w klasie 1c

6 grudnia 2022 roku odwiedził klasę 1c bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach ciężki worek, a w nim  – prezenty… To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ.

• Warsztaty slime w klasie 1c

5 grudnia 2022 roku w klasie 1c – działo się!!! Pierwszaki odwiedziły panie prowadzące profesjonalne warsztaty sensoplastyczne z robienia „slimów”, czyli po prostu „glutków”. Każde dziecko miało okazję stworzyć własnego, kolorowego slima. Zabawa taką plastyczną substancją stanowi świetne ćwiczenia dla dzieci.

• Andrzejki 2022 w klasie 3B

30 listopada – dzień imienin Andrzeja to dzień wyjątkowy, pełen tajemnic, magii i czarów. Dzieci poznały staropolskie tradycje i obyczaje z nim związane. Były tańce i zabawy rytmiczne przy muzyce oraz przeróżne, wesołe andrzejkowe wróżby: „ Wędrujące buty”,

• Andrzejki w klasie Ia

29 listopada klasa 1 a bawiła się na klasowych andrzejkach. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek, były wróżby, tańce i zabawy.

• Pierwsza wizyta klasy 1c w bibliotece

30 listopada 2022 roku dzieci z klasy 1c, odwiedziły szkolną bibliotekę.

Pierwszaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. W bibliotece czekała na maluchy pani Basia. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególnie zainteresował je dział dla najmłodszych.

• Andrzejki w klasie 1c

W naszej szkole co roku podtrzymujemy tradycje związane z „andrzejkami”. Temu wydarzeniu 29 listopada 2022 roku towarzyszyły w klasie 1c konkursy, zabawy i wróżby andrzejkowe. Wszystko to odbywało się w rytm tańców i śpiewów.

• Akademia Małych Zdobywców w klasie 1c

W roku szkolnym 2022/2023  uczniowie z klasy 1c uczestniczą w programie „Akademia Małych Zdobywców”, dzieci mają dodatkową  godzinę wychowania fizycznego. Program jest realizowany pod patronatem Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie.