• Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II i III

  7 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Nr3 odbył się Gminny Konkurs Matematyczny dla klas drugich i trzecich. Nasi uczniowie z dużym powodzeniem reprezentowali naszą szkołę. W klasach drugich Bartłomiej Górski zdobył I miejsce, Dawid Tofil -wyróżnienie. W klasach trzecich: II miejsce-Przemysław Gancarz, wyróżnienie-Szymon Strojewski.
  [Więcej…]

 • XIX Miejsko – Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III szkół podstawowych SÓWKA MĄDRA GŁÓWKA

  31 marca 2017r.- w naszej szkole odbyły się miejsko-gminne eliminacje Konkursu Ortograficznego-SÓWKA MĄDRA GŁÓWKA. Wśród klas drugich najlepsi z naszej szkoły okazali się: Milena Turek i Bartosz Sajda. Drugie miejsce wywalczyła Amelka Paleń. Z klas trzecich uczniowie: Victoria Kamzela,Szymon Strojewski i Przemysław Gancarz zdobyli miejsce trzecie.
  [Więcej…]

 • Szkolny Konkurs Matematyczny

  27 marca 2017 roku odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich i trzecich. Najlepszymi matematykami okazali się:Klasy drugie: I miejsce Bartłomiej Górskikl.2a, II miejsce Anita Orłowska kl.2c, III miejsce Dawid Tofil kl.2a, Klasy trzecie: I miejsce Przemysław Gancarzkl.3a, Szymon Strojewskikl.3a, II miejsce Jakub Domański kl.3b
  [Więcej…]

 • Lekcja fizyki w klasie 2B

  28 marca 2017r. w klasie 2b odbyły się zajęcia z cyklu „Spotkanie z fizyką”. Poprowadziły je uczennice gimnazjum: Julia Pietrzyk, Aleksandra Domańska, Klaudia Filiks oraz Dagmara Czarnota – absolwentka gimnazjum.
  [Więcej…]

 • 21 marca – powitanie wiosny

  21 marca to pierwszy dzień wiosny! Z tej okazji klasy drugie przygotowały uroczysty apel. Stołówka szkolna zamieniła się w leśną polanę, zieloną od pierwszych wiosennych traw i młodych listków na drzewach, kolorowej od pierwszych kwiatków. Na polanie zatańczyły żabki, spacerował dostojnie bocian, a leśne zwierzęta; borsuk, sarenka, wiewiórka, zajączek i misie recytowały wiersze, śpiewały piosenki.
  [Więcej…]

 • Szkolna SÓWKA MĄDRA GŁÓWKA

  W dniu 20.03 2017r. odbył się XVIII Szkolny Konkurs Ortograficzny – SÓWKA MĄDRA GŁÓWKA. Wzięło w nim udział 25 dzieci.
  [Więcej…]

 • Warsztaty czytelnicze ,,Tu czy tam”

  Dnia 10 marca 2017r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nisku wystartował cykl warsztatów połączonych z wystawą „Tu czy tam. Współczesna ilustracja dla dzieci”. Uczniowie klas I –III naszej szkoły mieli okazję zobaczyć tę wystawę.
  [Więcej…]

 • Warsztaty kulinarne ,,Zabawa w gotowanie” w klasie 3a

  14 marca klasa 3 a wzięła udział w warsztatach kulinarnych, których celem jest propagowanie zdrowego jedzenia oraz pokazanie jak przyjemne i zdrowe jest domowe gotowanie. Wspólnie z prowadzącymi warsztaty przygotowaliśmy pyszną ,,domową nutellę”.
  [Więcej…]

 • Tłusty czwartek

  Zgodnie ze staropolską tradycją ostatni czwartek przed Wielkim Postem zwany jest tłustym czwartkiem. W tym dniu dozwolone jest objadanie się pączkami. Każdy musi zjeść chociaż jednego pączka – na szczęście.
  [Więcej…]

 • Sukces klasy 1B – Wizyta redakcji „Nowin” w szkole

  Klasa 1B zajęła IV miejsce w Plebiscycie redakcji „Nowin”
  na „Najsympatyczniejszą Pierwszą Klasę 2016 roku”

  [Więcej…]