„Zdrowe Nietrudne” – ogólnopolski program edukacyjny realizowany przez klasę 2B

„Zdrowe Nietrudne” to program edukacyjny kierowany do uczniów szkół podstawowych i przedszkoli, którego organizatorem jest KUPIEC Spółka z o.o. z siedzibą w Paprotni. Celem programu jest propagowanie wśród dzieci właściwego sposobu odżywiania, mającego pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Nasza szkoła uczestniczy w projekcie „Zdrowe Nietrudne”. Koordynatorem jest pani mgr Monika Piędel – wychowawca klasy 2B. Uczniowie klasy 2B uczestniczą w programie „Zdrowe Nietrudne” już po raz drugi.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdują się pod adresem:
www.zdrowenietrudne.pl
O programie:
Firma Kupiec już od trzech lat realizuje projekt „Zdrowe Nietrudne” – program, który kształtuje zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci. Uczy najmłodszych, jakich błędów nie popełniać w odżywianiu i jak je naprawiać oraz jak w prosty sposób wprowadzić zdrowe produkty do codziennego menu.
„Zdrowe Nietrudne” 2017
W tym roku program „Zdrowe Nietrudne” skierowany jest dla rodzin oraz uczniów klas 1–3 szkół podstawowych na terenie całego kraju. Klasy, które zgłoszą się jako pierwsze, otrzymają paczki z materiałami edukacyjnymi w formie papierowej oraz produkty marki Kupiec. Wszyscy zgłoszeni do programu otrzymają również materiały do pobrania na stronie programu „Zdrowe Nietrudne”.
Tekst i zdjęcia:
mgr Monika Piędel