Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez wszystkich dużych i małych, dostarczającą wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W dniu 17.01.2018r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w klasach można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci bawiły się przy skocznej muzyce, brały udział w wielu konkursach prowadzonych przez DJ-a Słońce. Na parkiecie zauważalne były różne style tańca: nowoczesny, w kółeczkach, w parach, „pociąg”. Najważniejsze, że humor dopisywał wszystkim bawiącym się uczniom, których cechowała energia i fantazja. O to by dzieci nie opadły z sił, zadbali rodzice przygotowując dla swoich pociech pyszne smakołyki. Zabawa była znakomita.