Szkolny Turniej Sportowy „Baw się razem z nami”

30 maja już po raz 16. odbył się Turniej Sportowy „Baw się razem z nami”. Dzieciaki z klas I – III uczestniczyły w zabawach sportowo – rekreacyjnych, miały więc okazję sprawdzić swoją sprawność, szybkość i zręczność. W tym roku uczniowie wzięli też udział w konkurencjach dodatkowych, związanych z obchodami 85-lecia nadania praw miejskich Nisku – składali z puzzli herb miasta i układali hasła z przygotowanej przez organizatorki turnieju rozsypanki wyrazowej.

W dobrej zabawie uczestniczyli rodzice. Niektórzy z nich wzięli udział w przygotowanych dla nich konkurencjach, inni głośno i z zaangażowaniem kibicowali uczestnikom zawodów.

Konkurencje były rozgrywane oddzielnie na poziomie klas: pierwszych, drugich i trzecich. I miejsca zajęły klasy: 1b, 2b, 3c. Zwycięskie drużyny otrzymały puchar i dyplomy, a wszyscy uczniowie klas 0 – 3 słodycze i soki ufundowane przez Radę Rodziców i Ogrodniczą Spółdzielnię w Kleczanowie.

Za sprawną organizację i bezpieczne przeprowadzenie zawodów odpowiedzialne były: Zofia Krygier, Beata Kijak, Katarzyna Szarek i Barbara Gancarz.
Organizatorki turnieju serdecznie dziękują:
– rodzicom za udział we wspólnej zabawie,
– sponsorom za hojność,
– pracownikom szkoły i uczennicom gimnazjum za pomoc w przeprowadzeniu imprezy.