Szkolny Turniej Sportowy „Baw się razem z nami”

Każde dziecko o tym wie:
Chcesz być zdrowy – ruszaj się!
Sport to bardzo ważna sprawa.
Są reguły, jest zabawa.
Szkolny Turniej Sportowy „Baw się razem z nami” w tym roku odbył się 31 maja.

Już po raz 17. uczniowie klas I-III mogli zmierzyć się w zawodach, które miały na celu przede wszystkim dobrą zabawę, promocję zdrowego stylu życia, ale również integrację środowiska szkolnego z bliskimi naszych wychowanków. Jak co roku do konkurencji stanęli odpowiednio w grupach wiekowych „czerwoni” – uczniowie klas 1a,2a,3a oraz „zieloni” uczniowie klas 1b,2b,3b. Uczestnicy byli pozytywnie zmotywowani i aktywnie angażowali się w turniejowe konkurencje. Wykonywali zadania z pełną determinacją i poświęceniem. Śmiechu i zabawy nie było końca. Turniej sprawił zarówno uczniom jak i wielu rodzicom biorącym udział w specjalnie dla nich przygotowanych konkurencjach dużo radości i dał okazję do zdrowej rywalizacji sportowej. Zwycięskie okazały się być klasy:1b,2a oraz 3b, które otrzymały puchary i dyplomy. Pozostałe klas zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami. Wszyscy uczniowie klas 0-3 otrzymali upominki ufundowane przez Radę Rodziców oraz sponsorów prywatnych.
Turniej zorganizowany przy współpracy i wsparciu dyrekcji, pracowników szkoły oraz uczennic klas siódmych przygotowały i poprowadziły: Barbara Gancarz, Zofia Krygier, Beata Kijak i Katarzyna Szarek.