Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  pod patronatem Polskiego Związku Motorowego

SUKCESY NA ETAPIE GMINNYM

Powiatowa Komenda Policji w Nisku organizowała w dniu 4 kwietnia 2023 roku na terenie Publicznej Szkoły Podstawowe nr 3 w Nisku gminny etap turnieju.

Należało wykazać się dużą znajomością przepisów ruchu drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy.

Nasza drużyna: Katarzyna Klecha, Benita Sikora, Ksawery Nikolas, Wiktor Saganowski zajęła pierwsze miejsce drużynowo w grupie młodszej.

Indywidualnie nasza uczennica Katarzyna Klecha również zajęła pierwsze miejsce.

Uczniowie nasi osiągnęli sukces dzięki swojej sumiennej i systematycznej pracy na lekcjach techniki prowadzonych przez panią wicedyrektor Urszulę Karkut oraz udziałowi w dodatkowych zajęciach prowadzonych przez pana Bogusława Kosza. Wykazali się poważnym podejściem do dodatkowej nauki i dużym zaangażowaniem. Są wzorem dla naszej społeczności szkolnej i przykładem, że dzięki nauce i pracy każdy uczeń może osiągnąć szkolny sukces.

Serdecznie gratulujemy.